Obozy, półkolonie, kursy

Letni Obóz Łyżwiarski 2024

Termin:  21 – 27.07.2024 

Miejsce: Poznań 

Lodowisko Chwiałka

Grupy: dzieci od 8 roku życia, młodzież, dorośli. Zajęcia z podziałem ze względu na stopień zaawansowania

Program: 10 godzin na lodzie, treningi ogólnorozwojowe nakierowane na kształtowanie siły, wytrzymałości, szybkości, gibkości oraz naukę elementów łyżwiarskich, skoków i piruetów, codzienna sesja rozciągania, wideoanalizy, poranny rozruch. 

Dla dzieci dodatkowo gry, zabawy i animacje.

Nocleg: hotel Topaz ( pokoje 2-3 osobowe, 1 osobowe za dopłatą). Hotel mieści się ok.15 minut drogi piechotą od lodowiska.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja.

Ubezpieczenie NNW, pamiątkowe zdjęcia i filmy z zajęć, prezent niespodzianka.

Cena: 3099 zł

ZNIŻKI: – 100 zł dla kolejnej osoby z rodziny.

– 100 zł dla osób, które były już z nami na obozie, półkolonii lub dla Uczestników zajęć szkółki Easy Skate, którzy mieli wykupiony abonament na minimum 8 zajęć.
 
– 100 zł dokonując zapisu i wpłacając zaliczkę do dnia 20.03.24
 
Zniżki łączą się.
 
Zaliczka płatna 700 zł w ciągu 3 dni od daty zapisu. Reszta kwoty do dnia 1.06.
 
Zapis po 15.05 +150 zł
 
Cena zawiera: 6 noclegów, wyżywienie ( w dniu przyjazdu obiad i kolacja, w dniu wyjazdu śniadanie i obiad), realizację programu sportowego, opiekę wychowawcy w przypadku osób niepełnoletnich, ubezpieczenie NNW.
 
Cena nie zawiera: wypożyczenia sprzętu, transportu, osobistych wydatków.
 

Istnieje możliwość w przypadku osób pełnoletnich lub dzieci i młodzieży będących z rodzicami/opiekunami na wykupienie opcji bez hotelu i wyżywienia. 

Koszt 2099zł

Osoby niepełnoletnie pozostają pod stałą opieką wychowawcy i kierownika. Obóz zgłoszony jest do kuratorium oświaty.

 
 

Półkolonia Rolkarska 2024

Termin: 19.08 – 23.08.24

Miejsce: Ośrodek Stegny ul. Inspektowa 1 Warszawa

Wiek: 6 – 13 lat

Opieka w godzinach: 8:30 – 17:00

Wyżywienie: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, woda

W cenie:

  • ubezpieczenie NNW
  • prezent niespodzianka

Program: 10h jazdy na rolkach, hokej na rolkach, tenis, tenis stołowy, warsztaty kulinarne, zajęcia plastyczne, ogólnorozwojowe, gry i zabawy, animacje.

Cena: 1190 zł

Zniżka dla posiadaczy abonamentu na zajęcia rolkarskie ( minimum 8 zajęć), dla rodzeństwa na drugie i trzecie dziecko, dla uczestników biorących kolejny raz udział w naszej półkolonii. *Zniżki nie łączą się.

Cena: 1140 zł

 

Wakacyjny Kurs Rolkarski

Wakacyjny kurs rolkarski przeznaczony jest dla dzieci, które nigdy jeszcze nie jeździły na rolkach oraz dla tych, które chcą doskonalić swoje umiejętności. Program kursu zakłada nauczenie podstaw jazdy, aby w sposób bezpieczny i kontrolowany dzieci umiały poruszać się na rolkach, samodzielnie wstawać, zakręcać i omijać przeszkody. Osoby potrafiące jeździć nauczą się hamowania różnymi sposobami, jazdy tyłem, przekładanek, podskoków, jazdy na slalomie.

Miejsce: Ośrodek Stegny ul. Inspektowa 1 Warszawa

Wiek: 5 – 14 LAT

Zajęcia w godzinach: 9:40 – 12:00

Cena: 550 zł

*przy zapisie na 2 terminy zniżka 50 zł

Terminy:

I 24.06 -28.06

II 1.07 – 5.07

III 8.07 – 12.07

IV 15.07 – 19.07

V 22.07 – 26.07

VI 29.07 – 2.08

VII 5.08 – 9.08

VIII 12.08 – 16.08

IX 19.08 – 23.08

X 26.08 – 30.08

 

Zapisz się na półkolonię lub kurs

Zobacz również

Adrian

Adrian na co dzień pracownik biurowy zajmujący się leasingam urządzeń, maszyn i samochodów. Po opuszczenia murów biura oddaje się całkowicie temu, co najbardziej kocha, czyli sportu. Od dziecka związany ze sportem. Od 2008 roku gra w hokeja na lodzie. Jest byłym zawodnikiem Warszawskiej Legii. Obecnie gra w drużynie amatorskiej Legion Warszawa. Oprócz hokeja i jazdy na rolkach, interesuje się i treningami crossfit, pływaniem, jazdą na rowerze, bieganiem, treningami siłowymi i wędrówkami górskimi.

Ala

Ala pierwszy raz weszła na łyżwy mając 4 lata. Przychodząc z rodzicami na lodowisko po swoją starszą siostrę Basię, sama chciała bardzo spróbować. Od tego czasu zimą ćwiczyła łyżwiarstwo, a latem rolkarstwo. W wolnych chwilach lubi rysować i oglądać filmy. W szkółce uczy najczęściej małe dzieci.

Natalia

Natalia zaczęła jeździć na rolkach i łyżwach jako nastolatka. Wielka pasja do obu sportów przerodziła się w chęć nauczania innych. Natalia jest studentką japonistyki. Amatorsko interesuje się behawiorystyką oraz szkoleniem psów, fotografią, a w wolnej chwili lubi przeczytać książkę lub zagrać w grę na komputerze.

Maciej

Maciej od 30 lat zapalony narciarz. Zawodnik koszykówki do 16 roku życia. Później grający amatorsko. Były trener doskonalenia jazdy samochodem z przednim napędem, gitarzysta amator. Po czterech latach nauki w prywatnej szkole muzyki rozrywkowej. Entuzjasta sztuki filmowej, psychologii i literatury. Pasjonat jazdy na rolkach i łyżwach oraz gry w hokeja.

Basia

Basia założyła łyżwy po raz pierwszy mając 6 lat i od tamtej chwili stały się jej pasją. Trenowała również pływanie. Obecnie jest studentką dziennikarstwa. Na zajęciach zajmuje się głównie nauką najmłodszych.

Dominik

Dominik był jednym z pierwszy rolkarzy w Polsce. Trenował hokej na lodzie oraz na rolkach. Po zakończeniu kariery zawodniczej rozpoczął nauczanie dzieci i dorosłych. Interesuje się grami samochodowymi. Lubi spędzać też czas aktywnie. Głównym jego hobby jest jazda na rowerze, chodzenie po górach oraz pływanie na żaglówkach.

Małgosia

Małgosia na łyżwach jeździ od 8 rok życia. Pochodzi z Lublina i to właśnie tam zaczęła się jej przygoda. Jest to wielka pasja, którą chce dzielić z innymi. Dokłada wszelkich starań, aby jej uczniowie na treningach dobrze się bawili i szybko czynili postępy. Prywatnie studiuje na Uniwersytecie Warszawskim oraz pracuje jako agentka nieruchomości.