Półkolonie i kursy

Półkolonia Rolkarska

Terminy: Turnus I 21.08 – 25.08.23 Turnus II 28.08 – 1.09.23

Miejsce: Ośrodek Stegny ul. Inspektowa 1 Warszawa

Wiek: 6 – 13 lat

Opieka w godzinach: 8:30 – 16:30

Wyżywienie: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, woda

W cenie:

  • ubezpieczenie NNW
  • prezent niespodzianka

Program: 10h jazdy na rolkach, hokej na rolkach, tenis, tenis stołowy, zajęcia z gimnastyki i akrobatyki, warsztaty kulinarne, zajęcia plastyczne, ogólnorozwojowe.

Cena: 1090 zł

Zniżka dla posiadaczy abonamentu na zajęcia rolkarskie, dla rodzeństwa na drugie i trzecie dziecko, dla uczestników biorących kolejny raz udział w naszej półkolonii. *Zniżki nie łączą się.

Cena: 990 zł

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ

Wakacyjny Kurs Rolkarski

Wakacyjny kurs rolkarski przeznaczony jest dla dzieci, które nigdy jeszcze nie jeździły na rolkach oraz dla tych, które chcą doskonalić swoje umiejętności. Program kursu zakłada nauczenie podstaw jazdy, aby w sposób bezpieczny i kontrolowany dzieci umiały poruszać się na rolkach, samodzielnie wstawać, zakręcać i omijać przeszkody. Osoby potrafiące jeździć nauczą się hamowania różnymi sposobami, jazdy tyłem, przekładanek, podskoków, jazdy na slalomie.

Miejsce: Ośrodek Stegny ul. Inspektowa 1 Warszawa

Wiek: 5 – 14 LAT

Zajęcia w godzinach: 9:40 – 12:00

Cena: 490 zł

*przy zapisie na 2 terminy zniżka 50 zł.

Terminy:

I 26.06 -30.06

II 3.07 – 7.07

III 10.07 – 14.07

IV 17.07 – 21.07

V 24.07 – 28.07

VI 31.07 – 4.08

VII 7.08 – 11.08

VII 14.08 – 18.08

VIII21.08 – 25.08

IX 28.08 – 1.09

Zapisz się na półkolonię lub kurs

Zobacz również

Adrian

Adrian na co dzień pracownik biurowy zajmujący się leasingam urządzeń, maszyn i samochodów. Po opuszczenia murów biura oddaje się całkowicie temu, co najbardziej kocha, czyli sportu. Od dziecka związany ze sportem. Od 2008 roku gra w hokeja na lodzie. Jest byłym zawodnikiem Warszawskiej Legii. Obecnie gra w drużynie amatorskiej Legion Warszawa. Oprócz hokeja i jazdy na rolkach, interesuje się i treningami crossfit, pływaniem, jazdą na rowerze, bieganiem, treningami siłowymi i wędrówkami górskimi.

Ala

Ala pierwszy raz weszła na łyżwy mając 4 lata. Przychodząc z rodzicami na lodowisko po swoją starszą siostrę Basię, sama chciała bardzo spróbować. Od tego czasu zimą ćwiczyła łyżwiarstwo, a latem rolkarstwo. W wolnych chwilach lubi rysować i oglądać filmy. W szkółce uczy najczęściej małe dzieci.

Natalia

Natalia zaczęła jeździć na rolkach i łyżwach jako nastolatka. Wielka pasja do obu sportów przerodziła się w chęć nauczania innych. Natalia jest studentką japonistyki. Amatorsko interesuje się behawiorystyką oraz szkoleniem psów, fotografią, a w wolnej chwili lubi przeczytać książkę lub zagrać w grę na komputerze.

Maciej

Maciej od 30 lat zapalony narciarz. Zawodnik koszykówki do 16 roku życia. Później grający amatorsko. Były trener doskonalenia jazdy samochodem z przednim napędem, gitarzysta amator. Po czterech latach nauki w prywatnej szkole muzyki rozrywkowej. Entuzjasta sztuki filmowej, psychologii i literatury. Pasjonat jazdy na rolkach i łyżwach oraz gry w hokeja.

Basia

Basia założyła łyżwy po raz pierwszy mając 6 lat i od tamtej chwili stały się jej pasją. Trenowała również pływanie. Obecnie jest studentką dziennikarstwa. Na zajęciach zajmuje się głównie nauką najmłodszych.

Dominik

Dominik był jednym z pierwszy rolkarzy w Polsce. Trenował hokej na lodzie oraz na rolkach. Po zakończeniu kariery zawodniczej rozpoczął nauczanie dzieci i dorosłych. Interesuje się grami samochodowymi. Lubi spędzać też czas aktywnie. Głównym jego hobby jest jazda na rowerze, chodzenie po górach oraz pływanie na żaglówkach.

Małgosia

Małgosia na łyżwach jeździ od 8 rok życia. Pochodzi z Lublina i to właśnie tam zaczęła się jej przygoda. Jest to wielka pasja, którą chce dzielić z innymi. Dokłada wszelkich starań, aby jej uczniowie na treningach dobrze się bawili i szybko czynili postępy. Prywatnie studiuje na Uniwersytecie Warszawskim oraz pracuje jako agentka nieruchomości.