Obozy, półkolonie, kursy

Letni Obóz Łyżwiarski 2024

Termin:  21 – 27.07.2024 

Miejsce: Poznań 

Lodowisko Chwiałka

Grupy: dzieci od 8 roku życia, młodzież, dorośli. Zajęcia z podziałem ze względu na stopień zaawansowania

Program: 10 godzin na lodzie, treningi ogólnorozwojowe nakierowane na kształtowanie siły, wytrzymałości, szybkości, gibkości oraz naukę elementów łyżwiarskich, skoków i piruetów, codzienna sesja rozciągania, wideoanalizy, poranny rozruch. 

Dla dzieci dodatkowo gry, zabawy i animacje.

Nocleg: hotel Topaz ( pokoje 2-3 osobowe, 1 osobowe za dopłatą). Hotel mieści się ok.15 minut drogi piechotą od lodowiska.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja.

Ubezpieczenie NNW, pamiątkowe zdjęcia i filmy z zajęć, prezent niespodzianka.

Cena: 3099 zł

ZNIŻKI: – 100 zł dla kolejnej osoby z rodziny.

– 100 zł dla osób, które były już z nami na obozie, półkolonii lub dla Uczestników zajęć szkółki Easy Skate, którzy mieli wykupiony abonament na minimum 8 zajęć.
 
 
Zniżki łączą się.
 
Zaliczka płatna 700 zł w ciągu 3 dni od daty zapisu. Reszta kwoty do dnia 1.06.
 
 
Cena zawiera: 6 noclegów, wyżywienie ( w dniu przyjazdu obiad i kolacja, w dniu wyjazdu śniadanie i obiad), realizację programu sportowego, opiekę wychowawcy w przypadku osób niepełnoletnich, ubezpieczenie NNW.
 
Cena nie zawiera: wypożyczenia sprzętu, transportu, osobistych wydatków.
 

Istnieje możliwość w przypadku osób pełnoletnich lub dzieci i młodzieży będących z rodzicami/opiekunami na wykupienie opcji bez hotelu i wyżywienia. 

Koszt 2099zł

Osoby niepełnoletnie pozostają pod stałą opieką wychowawcy i kierownika. Obóz zgłoszony jest do kuratorium oświaty.

 
 

Półkolonia Rolkarska 2024

Termin: 19.08 – 23.08.24

Miejsce: Ośrodek Stegny ul. Inspektowa 1 Warszawa

Wiek: 6 – 13 lat

Opieka w godzinach: 8:30 – 17:00

Wyżywienie: drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, woda

W cenie:

  • ubezpieczenie NNW
  • prezent niespodzianka

Program: 10h jazdy na rolkach, hokej na rolkach, tenis, tenis stołowy, warsztaty kulinarne, zajęcia plastyczne, ogólnorozwojowe, gry i zabawy, animacje.

Cena: 1190 zł

Zniżka dla posiadaczy abonamentu na zajęcia rolkarskie ( minimum 8 zajęć), dla rodzeństwa na drugie i trzecie dziecko, dla uczestników biorących kolejny raz udział w naszej półkolonii. *Zniżki nie łączą się.

Cena: 1140 zł

 

Wakacyjny Kurs Rolkarski

Wakacyjny kurs rolkarski przeznaczony jest dla dzieci i dorosłych, którzy nigdy jeszcze nie jeździli na rolkach oraz dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności. Program kursu zakłada nauczenie podstaw jazdy, aby w sposób bezpieczny i kontrolowany kursanci umieli poruszać się na rolkach, samodzielnie wstawać, zakręcać i omijać przeszkody. Osoby potrafiące jeździć nauczą się hamowania różnymi sposobami, jazdy tyłem, przekładanek, podskoków, jazdy na slalomie i wiele innych.

Miejsce: Ośrodek Stegny ul. Inspektowa 1 Warszawa

Zajęcia w godzinach: 17:00 – 18:50

– 15 minut rozgrzewki bez rolek

– 1,5 h jazdy na rolkach

Cena: 550 zł

*przy zapisie na 2 terminy zniżka 50 zł

* przy zapisie 2 – 3 osoby z rodziny zniżka 50 zł

Terminy:

I 24.06 -28.06

II 1.07 – 5.07

III 8.07 – 12.07

IV 15.07 – 19.07

V 22.07 – 26.07

VI 29.07 – 2.08

VII 5.08 – 9.08

VIII 12.08 – 16.08

IX 19.08 – 23.08

X 26.08 – 30.08

 

Zapisz się na półkolonię lub kurs

Zobacz również

Adrian

Adrian na co dzień pracownik biurowy zajmujący się leasingam urządzeń, maszyn i samochodów. Po opuszczenia murów biura oddaje się całkowicie temu, co najbardziej kocha, czyli sportu. Od dziecka związany ze sportem. Od 2008 roku gra w hokeja na lodzie. Jest byłym zawodnikiem Warszawskiej Legii. Obecnie gra w drużynie amatorskiej Legion Warszawa. Oprócz hokeja i jazdy na rolkach, interesuje się i treningami crossfit, pływaniem, jazdą na rowerze, bieganiem, treningami siłowymi i wędrówkami górskimi.

Ala

Ala pierwszy raz weszła na łyżwy mając 4 lata. Przychodząc z rodzicami na lodowisko po swoją starszą siostrę Basię, sama chciała bardzo spróbować. Od tego czasu zimą ćwiczyła łyżwiarstwo, a latem rolkarstwo. W wolnych chwilach lubi rysować i oglądać filmy. W szkółce uczy najczęściej małe dzieci.

Natalia

Natalia zaczęła jeździć na rolkach i łyżwach jako nastolatka. Wielka pasja do obu sportów przerodziła się w chęć nauczania innych. Natalia jest studentką japonistyki. Amatorsko interesuje się behawiorystyką oraz szkoleniem psów, fotografią, a w wolnej chwili lubi przeczytać książkę lub zagrać w grę na komputerze.

Maciej

Maciej od 30 lat zapalony narciarz. Zawodnik koszykówki do 16 roku życia. Później grający amatorsko. Były trener doskonalenia jazdy samochodem z przednim napędem, gitarzysta amator. Po czterech latach nauki w prywatnej szkole muzyki rozrywkowej. Entuzjasta sztuki filmowej, psychologii i literatury. Pasjonat jazdy na rolkach i łyżwach oraz gry w hokeja.

Basia

Basia założyła łyżwy po raz pierwszy mając 6 lat i od tamtej chwili stały się jej pasją. Trenowała również pływanie. Obecnie jest studentką dziennikarstwa. Na zajęciach zajmuje się głównie nauką najmłodszych.

Dominik

Dominik był jednym z pierwszy rolkarzy w Polsce. Trenował hokej na lodzie oraz na rolkach. Po zakończeniu kariery zawodniczej rozpoczął nauczanie dzieci i dorosłych. Interesuje się grami samochodowymi. Lubi spędzać też czas aktywnie. Głównym jego hobby jest jazda na rowerze, chodzenie po górach oraz pływanie na żaglówkach.

Małgosia

Małgosia na łyżwach jeździ od 8 rok życia. Pochodzi z Lublina i to właśnie tam zaczęła się jej przygoda. Jest to wielka pasja, którą chce dzielić z innymi. Dokłada wszelkich starań, aby jej uczniowie na treningach dobrze się bawili i szybko czynili postępy. Prywatnie studiuje na Uniwersytecie Warszawskim oraz pracuje jako agentka nieruchomości.