Serwis rolek

Serwis rolek

Podczas użytkowania rolek z czasem ulegają ścieraniu kółeczka. Do łożysk dostaje się piach, kurz i inne zanieczyszczenia. Jazda staje się wtedy trudniejsza i mniej przyjemna. Pamiętajmy także o bezpieczeństwie. Kółeczka starte nierównomiernie można przełożyć na drugą stronę. Łożyska przeczyścić, aby jeździło nam się lżej. Czasami musimy jednak zrobić całkowitą wymianę danego elementu.
Zapewniamy usługi z zakresu serwisowania rolek. Poniżej zamieszczamy listę i cennik. Istnieje możliwość zostawienia rolek po zajęciach. Dostarczymy je gotowe do jazdy przed kolejną lekcją.

1 . Przegląd rolek – 20 zł para
Obejmuje sprawdzenie stanu technicznego rolek, części strapów (pasków) , klamer, kółek , łożysk . Wycenę kosztów ewentualnej naprawy i wymiany.

2 . Przełożenie kółek – 20 zł komplet.
W czasie jazdy kółka od wewnętrznej strony rolek ścierają się mocniej (szybciej). Poprzez przełożenie ich będę się zużywać równomiernie.

3 . Wymiana szyn – 30 zł komplet
Serwis obejmuje wymianę szyn na inne w tym samym systemie mocowania. Warunkiem wymiany jest dostarczenie szyn na wymianę.

4 . Wymiana kół – 40 zł komplet
Demontujemy kółka, wyjmujemy łożyska ,tulejki i montujemy nowy zestaw kół z łożyskami i tulejkami.

5 . Wymiana łożysk – 40 zł komplet
Serwis obejmuje demontaż kół, łożysk i tulejek oraz montaż nowych łożysk w kółkach i tulejkach.

6. Wymiana strapów (pasków) i klamer – 40 zł komplet
Wymieniamy uszkodzone strapy (paski), klamry. Warunkiem wymiany jest dostarczenie klamer i strapów.

7 . Czyszczenie łożysk – 40 zł.
Serwis obejmuje demontaż łożysk i kółek , czyszczenie , smarowanie za pomocą profesjonalnych preparatów oraz smarów dedykowanych do łożysk.

Zobacz również