Chcesz nauczyć się jeździć na łyżwach, rolkach lub grać w hokeja? Zapraszamy do wspólnej zabawy?

Zapisz się

SPRAWDŹ PONIŻEJ, JAKIE MAMY ZAJĘCIA I ZAPISZ SIĘ

Wybierz lokalizację, grupę wiekową oraz termin, aby zobaczyć szczegółowy opis i cenę każdych zajęć.

Łyżwy

Zajęcia łyżwiarskie grupowe i indywidualne dla dzieci od 4 roku życia i dorosłych.
Niepotrzebne są żadne umiejętności łyżwiarskie, aby się do nas zapisać!

Zajęcia w naszej szkółce, to połączenie nauki oraz zabawy. W łatwy i przystępny sposób trenerzy uczą najmłodszych stawiania pierwszych kroków na lodzie. Dzieci, które już jeżdżą doskonalą poznane elementy oraz próbują bardziej skomplikowanych ewolucji.

Mamy również coś dla rodziców. Warto wykorzystać czas spędzony na lodowisku i dołączyć do równolegle prowadzonych zajęć dla dorosłych. Można się na nich wiele nauczyć. Od podstawowej jazdy w przód i hamowania, aż po jazdę tyłem, zmiany kierunków, jazdę na jednej nodze i wiele innych.

Pasjonatów łyżwiarstwa figurowego zapraszamy do wspólnych treningów. Nie ma znaczenia na jakim poziomie jesteś. Jeśli dopiero zaczynasz, wprowadzimy Cię od podstaw w świat łyżwiarstwa. Jeśli próbujesz już wykonywać skoki i piruety, to popracujemy nad techniką. Będziemy też ćwiczyć jazdę na krawędziach, przekładanki, różne kroki, czy arabeski.

Łyżwy - dowiedz się więcej Zapisz się

Rolki

Rolki – zajęcia grupowe i indywidualne dla dzieci od 4 roku życia i dorosłych.

Niepotrzebne są żadne umiejętności rolkarskie, aby się do nas zapisać!Dzięki autorskiemu programowi nauczania, dzieci szybko zdobywają nowe umiejętności. Ćwiczenia są dopasowane do możliwości najmłodszych. Po naszych zajęciach uczestnicy będą w stanie samodzielnie jeździć, hamować, skręcać oraz wykonywać różne figury. Do nauki wplatamy również zabawy, które sprawiają, że nikt się nie nudzi.

Prowadzimy również równolegle lekcje dla dorosłych. Zajęcia te polecamy szczególnie rodzicom dzieci, które u nas jeżdżą. Korzystając z okazji możemy się podszkolić, aby swobodnie się poruszać na rolkach, a następnie wspólnie wybrać się z dzieckiem na przejażdżkę.

Rolki - dowiedz się wiecej Zapisz się

Hokej

Rekreacyjne treningi hokeja są przeznaczone dla chłopców i dziewczynek w wieku od 5 do 14 lat. Aby przystąpić do grupy, dziecko musi posiadać podstawową umiejętność jazdy do przodu i hamowania.

Rekreacyjne zajęcia z gry w hokeja rozwijają koordynację, poprawiają kondycję, wzmacniają mięśnie i wytrzymałość całego organizmu. Uczą także skupienia i uważności, współdziałania w grupie, konsekwencji, czy wytrwałości w dążeniu do celu. Umiejętności hokejowe jakie dzieci będą nabywać, to m.in.: prowadzenie piłeczki/krążka, podania, przyjęcia, oddawania strzałów.

Treningi hokeja są też świetną zabawą i alternatywą dla samej jazdy na rolkach lub łyżwach. Na koniec każdych zajęć dzieci rozgrywają między sobą mecz. Jest on sprawdzianem zdobytych umiejętność i pozwala poczuć ducha rywalizacji.

 

Hokej - dowiedz się wiecej Zapisz się

SPRAWDŹ PONIŻEJ, JAKIE MAMY ZAJĘCIA I ZAPISZ SIĘ

Aby ułatwić zapisywanie się, płatności, odwoływanie oraz odrabianie zajęć korzystamy z aplikacji Active Now.

NIE TRACISZ W RAZIE ZGŁOSZONEJ NIEOBECNOŚCI

Raz na miesiąc możesz bez strat odwołać zajecia do 12 godzin przed zaplanowaną lekcją.

ODRABIAJ NIEOBECNOŚCI

Możesz zapisać na odrabienie nieobecności w wygodnym dla siebie terminie.

GRAFIK I PŁATNOŚCI POD KONTROLĄ

W aplikacji możesz w prosty sposób opłacić zajęcia oraz sprawdzić swój grafik.

PŁATNOŚĆ CO MIESIĄC

Kwota zależy od ilości zagrafikowanych zajęć w danym miesiącu.

ZNIŻKI RODZINNE

Oferujemy atrakcyjne zniżki dla rodzeństw i rodziców dzieci, które są zapisane na nasze zajęcia.

CENA

Zajęcia grupowe - Zajęcia indywidualne - 55 zł - 140 zł

Wybierz lokalizację, grupę wiekową oraz termin, aby zobaczyć szczegółowy opis każdych zajęć.

POROZMAWIAJ Z NAMI

Łyżwy, rolki, hokej?
Oferujemy wysokiej jakości zajęcia z rekreacyjnej jazdy na łyżwach, rolkach i gry w hokeja dla dzieci i dorosłych. Skontaktuj się z nami już teraz, aby dowiedzieć się więcej.