Hokej

 ZAJĘCIA HOKEJOWE – POSTAW NA SKUTECZNY TRENING!

 

 

Dla kogo są zajęcia?

Zajęcia hokejowe przeznaczone są dla chłopców i dziewczynek od 5 do 14 roku życia.

Żeby przyjść na zajęcia dziecko musi posiadać podstawy jazdy na łyżwach/rolkach oraz hamowania. Żadne umiejętności hokejowe nie są wymagane.

Jeżeli Twoje dziecko bardzo chce rozpocząć przygodę z hokejem, ale nie potrafi jeszcze jeździć lub wymaga doszkolenia, to proponujemy zapisać się na lekcje grupowe lub indywidualne z samej jazdy.

 Jak wyglądają zajęcia hokejowe dla dzieci?

Treningi hokejowe trwają 75 minut. Składają się z 4 część. Rozgrzewki bez łyżew,  technicznej jazdy z kijem, ćwiczeń z krążkiem/piłeczką, meczu i na koniec krótkiego rozciągania.

Zajęcia hokejowe dla dzieci są tak zaplanowane, aby na początku nauczyć prawidłowej postawy ciała oraz trzymania kija. W kolejnym etapie dochodzi technika prowadzenia i kontroli  piłeczki/krążka, podań, przyjęć, strzałów. Na koniec dzieci mogą zastosować zdobyte umiejętności w meczu między sobą.

Uczestnicy podzieleni są przez trenerów na grupy ze względu na poziom zaawansowania. Maksymalna ilość dzieci przypadająca na jednego prowadzącego to 12 osób.

Naszym celem oprócz nauki gry jest także kształtowanie u najmłodszych charakteru, umiejętności pracy zespołowej, wzajemnej pomocy, wytrwałości.

Prowadzący treningi, to byli zawodnicy, którzy po zakończeniu karier postanowili przekazywać wiedzę następnym pokoleniom.

Co należy zabrać? Strój sportowy ( najlepiej spodnie narciarskie), rękawiczki narciarskie pięciopalczaste, picie. Na początek sprzęt hokejowy nie jest wymagany.

Zapewniamy bezpłatnie kije i piłeczki/ krążki.

Gdzie i kiedy?

Zajęcia hokejowe odbywają się na Torze Łyżwiarskim Stegny – ul. Inspektowa 1 Warszawa.

Soboty 9:55- 11:15 

Koszt: zajęcia jednorazowe -90 zł, abonament miesięczny – 75 zł/lekcja.

Cena zawiera wejście na lód, rozgrzewkę bez łyżew 15 minut i zajęcia hokejowe 60 minut.

Po wcześniejszym zgłoszeniu istnieje możliwość wypożyczenia łyżew – 20 zł oraz kasku – 5 zł

 


ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ

Zobacz również

Adrian

Adrian na co dzień pracownik biurowy zajmujący się leasingam urządzeń, maszyn i samochodów. Po opuszczenia murów biura oddaje się całkowicie temu, co najbardziej kocha, czyli sportu. Od dziecka związany ze sportem. Od 2008 roku gra w hokeja na lodzie. Jest byłym zawodnikiem Warszawskiej Legii. Obecnie gra w drużynie amatorskiej Legion Warszawa. Oprócz hokeja i jazdy na rolkach, interesuje się i treningami crossfit, pływaniem, jazdą na rowerze, bieganiem, treningami siłowymi i wędrówkami górskimi.

Ala

Ala pierwszy raz weszła na łyżwy mając 4 lata. Przychodząc z rodzicami na lodowisko po swoją starszą siostrę Basię, sama chciała bardzo spróbować. Od tego czasu zimą ćwiczyła łyżwiarstwo, a latem rolkarstwo. W wolnych chwilach lubi rysować i oglądać filmy. W szkółce uczy najczęściej małe dzieci.

Natalia

Natalia zaczęła jeździć na rolkach i łyżwach jako nastolatka. Wielka pasja do obu sportów przerodziła się w chęć nauczania innych. Natalia jest studentką japonistyki. Amatorsko interesuje się behawiorystyką oraz szkoleniem psów, fotografią, a w wolnej chwili lubi przeczytać książkę lub zagrać w grę na komputerze.

Maciej

Maciej od 30 lat zapalony narciarz. Zawodnik koszykówki do 16 roku życia. Później grający amatorsko. Były trener doskonalenia jazdy samochodem z przednim napędem, gitarzysta amator. Po czterech latach nauki w prywatnej szkole muzyki rozrywkowej. Entuzjasta sztuki filmowej, psychologii i literatury. Pasjonat jazdy na rolkach i łyżwach oraz gry w hokeja.

Basia

Basia założyła łyżwy po raz pierwszy mając 6 lat i od tamtej chwili stały się jej pasją. Trenowała również pływanie. Obecnie jest studentką dziennikarstwa. Na zajęciach zajmuje się głównie nauką najmłodszych.

Dominik

Dominik był jednym z pierwszy rolkarzy w Polsce. Trenował hokej na lodzie oraz na rolkach. Po zakończeniu kariery zawodniczej rozpoczął nauczanie dzieci i dorosłych. Interesuje się grami samochodowymi. Lubi spędzać też czas aktywnie. Głównym jego hobby jest jazda na rowerze, chodzenie po górach oraz pływanie na żaglówkach.

Małgosia

Małgosia na łyżwach jeździ od 8 rok życia. Pochodzi z Lublina i to właśnie tam zaczęła się jej przygoda. Jest to wielka pasja, którą chce dzielić z innymi. Dokłada wszelkich starań, aby jej uczniowie na treningach dobrze się bawili i szybko czynili postępy. Prywatnie studiuje na Uniwersytecie Warszawskim oraz pracuje jako agentka nieruchomości.