Rolki

POSTAW NA SKUTECZNY TRENING!

Dla kogo są zajęcia:

Dzieci w wieku 4-5 lat – dla najmłodszych zajęcia są prowadzone głównie poprzez zabawę. Dzieci zostają zaznajomione z bezpieczeństwem jazdy, prawidłowej postawy, prostych ćwiczeń. Warunkiem przystąpienia do grupy jest umiejętność samodzielnego utrzymania się na rolkach oraz wstawania. Jeśli dziecko nie jest jeszcze na takim etapie, to rozwiązaniem jest lekcja indywidualna. Trwa ona 30 minut lub godzinę, natomiast zajęcia grupowe 60 minut z przerwami na odpoczynek.

Dzieci w wieku 4 – 8 lat oraz 9 lat i starsze początkujące – grupa składa się z dzieci, które poruszają się samodzielnie na rolkach, ale nie czują się jeszcze na nich pewnie. Wykonujemy tu proste ćwiczenie, pozwalające na swobodniejszą jazdę. Oczywiście jest też dużo zabaw, które pomagają w szybszej nauce.

Dzieci jeżdżące – to grupa dzieci, która jeździ już bez większych problemów, ale chce dalej rozwijać swoje umiejętności. Uczymy się takich elementów jak hamowanie, zmiana kierunków jazdy, jazda na jednej nodze, podskoki, jazda tyłem.

Młodzież i dorośli początkujący – zajęcia te przeznaczone są dla osób, które  nigdy nie jeździły na rolkach lub potrafią się na nich utrzymać, ale czują się niepewnie. Uczymy tutaj, prawidłowej postawy, zasad bezpieczeństwa, utrzymywania równowagi i pierwszych kroków.

Młodzież i dorośli jeżdżący – na tym poziomie zaawansowania rozwijamy umiejętności, aby nauczyć się poprawnie skręcać, jeździć tyłem, hamować różnymi stylami, omijać przeszkody, jeździć przekładanki.

 

Forma zajęć:

Grupowe

Nauka odbywa się w maksymalnie 12 osobowych grupach, dzięki czemu ćwiczący osiągają szybko umiejętności swobodnej jazdy na rolkach i opanowują nowe ćwiczenia. Instruktor oprócz uwag ogólnych do całej grupy koryguje błędy u poszczególnych osób.

W przypadku zajęć dla dzieci dodatkowo wprowadzone są gry i zabawy. Wszystkie ćwiczenia dostosowane są do możliwość uczestników. Jeśli więc Ty lub Twoje dziecko nieznacznie odbiegacie poziomem od reszty, zostaną Wam przydzielone inne zadania do wykonania.

Aby uczestniczyć w tej formie zajęć ćwiczący musi samodzielnie się poruszać oraz wstawać.

Indywidualne

Podczas takich szkoleń kursant jeździ sam z instruktorem, który dając do wykonania ćwiczenia, na bieżąco i za każdym razem koryguje błędy. Zajęcia te skierowane są do osób, które nie potrafią jeszcze samodzielnie utrzymać się na rolkach oraz dla tych, które preferują większą intensywność treningu.

Hokej na rolkach

Zapraszamy dziewczynki i chłopców w wieku między 5 – 13 lat na naukę gry w hokeja. Dzieci zdobędą umiejętności prowadzenia piłeczki, podań, strzałów na bramkę. Na koniec wykorzystają zdobytą technikę podczas meczu. Warunkiem przystąpienia jest podstawowa umiejętność jazdy oraz hamowania. Zapewniamy sprzęt ( kije, piłeczki).

Czas trwania wszystkich zajęć grupowych to 75 minut. 15 minut rozgrzewka bez rolek i 60 minut jazdy na rolkach.

Gdzie i kiedy:

1. Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji Hawajska ul. Dereniowa 48

Grafik:

Niedziele 13:10 – 14:30

W przypadku lekcji indywidualnych istniej możliwość umówienia się w innym miejscu. Godziny dopasowujemy do grafiku instruktorów oraz kursantów.

 

Cennik :

Abonament miesięczny – zajęcia grupowe ( 1 zajęcia w tygodniu w wybranym dniu ) – 55zł / lekcja.

Zajęcia jednorazowe grupowe –  70zł

Zajęcia indywidualne – 140 zł  (po odbyciu 4 lekcji kolejne zajęcia – 130 zł)

Zajęcia dla 2 osób – 190 zł

* zniżka rodzinna przy abonamencie miesięcznym dla 2 i kolejnej osoby – 50 zł/ lekcja


ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ

Zobacz również

Adrian

Adrian na co dzień pracownik biurowy zajmujący się leasingam urządzeń, maszyn i samochodów. Po opuszczenia murów biura oddaje się całkowicie temu, co najbardziej kocha, czyli sportu. Od dziecka związany ze sportem. Od 2008 roku gra w hokeja na lodzie. Jest byłym zawodnikiem Warszawskiej Legii. Obecnie gra w drużynie amatorskiej Legion Warszawa. Oprócz hokeja i jazdy na rolkach, interesuje się i treningami crossfit, pływaniem, jazdą na rowerze, bieganiem, treningami siłowymi i wędrówkami górskimi.

Ala

Ala pierwszy raz weszła na łyżwy mając 4 lata. Przychodząc z rodzicami na lodowisko po swoją starszą siostrę Basię, sama chciała bardzo spróbować. Od tego czasu zimą ćwiczyła łyżwiarstwo, a latem rolkarstwo. W wolnych chwilach lubi rysować i oglądać filmy. W szkółce uczy najczęściej małe dzieci.

Natalia

Natalia zaczęła jeździć na rolkach i łyżwach jako nastolatka. Wielka pasja do obu sportów przerodziła się w chęć nauczania innych. Natalia jest studentką japonistyki. Amatorsko interesuje się behawiorystyką oraz szkoleniem psów, fotografią, a w wolnej chwili lubi przeczytać książkę lub zagrać w grę na komputerze.

Maciej

Maciej od 30 lat zapalony narciarz. Zawodnik koszykówki do 16 roku życia. Później grający amatorsko. Były trener doskonalenia jazdy samochodem z przednim napędem, gitarzysta amator. Po czterech latach nauki w prywatnej szkole muzyki rozrywkowej. Entuzjasta sztuki filmowej, psychologii i literatury. Pasjonat jazdy na rolkach i łyżwach oraz gry w hokeja.

Basia

Basia założyła łyżwy po raz pierwszy mając 6 lat i od tamtej chwili stały się jej pasją. Trenowała również pływanie. Obecnie jest studentką dziennikarstwa. Na zajęciach zajmuje się głównie nauką najmłodszych.

Dominik

Dominik był jednym z pierwszy rolkarzy w Polsce. Trenował hokej na lodzie oraz na rolkach. Po zakończeniu kariery zawodniczej rozpoczął nauczanie dzieci i dorosłych. Interesuje się grami samochodowymi. Lubi spędzać też czas aktywnie. Głównym jego hobby jest jazda na rowerze, chodzenie po górach oraz pływanie na żaglówkach.

Małgosia

Małgosia na łyżwach jeździ od 8 rok życia. Pochodzi z Lublina i to właśnie tam zaczęła się jej przygoda. Jest to wielka pasja, którą chce dzielić z innymi. Dokłada wszelkich starań, aby jej uczniowie na treningach dobrze się bawili i szybko czynili postępy. Prywatnie studiuje na Uniwersytecie Warszawskim oraz pracuje jako agentka nieruchomości.